HUVUDKONTOR
Göteborg

Tryckeri & Reklam

Orrekulla- industrigata 36
425 36 Hisings-Kärra
Tel. 031-779 90 30
Fax. 031-779 90 39
info@itgrafiska.se

Kungälv

Tel: 0303 - 934 40
Fax: 0303-934 20

 


Uddevalla

Tel. 0522-266 100
Fax. 0522-14910



----------------------

ÖPPET
Mån - Tors
7.30 - 17.00
Fredag
7.30 . 15.00
Lunch
12.00-12.45

Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig med dina frågor, tankar eller åsikter. Du kan skicka ett vykort, ringa och maila oss. Eller varför inte komma förbi på ett besök? Hos oss står alltid kaffet och puttrar. Hur som helst ser vi fram emot att få kontakt med dig.

 

PROJEKTLEDARE

 

Torgny Johansson

Direkt: 0303-233 100

torgny@itgrafiska.se

 

Håkan Thorman

Direkt: 0303-233 101

hakan@itgrafiska.se

 

Lennart Pauli

Direkt: 031-779 90 31

lennart@itgrafiska.se

 

Leif Malmsten 

Direkt: 031-779 90 33 

leif@itgrafiska.se 

 

Elionor Johansson

Direkt: 031-77 99 037

elli@itgrafiska.se 

 

Lena Nyblom

Direkt: 0303-233 104

lena@itgrafiska.se 

 

Maj-Britt Karlsson

Direkt: 0534-124 25

maja@itgrafiska.se

 

Lasse Nilsson [CeQu]

Direkt: 031-51 51 88

cequtryckeri@itgrafiska.se

 

PREPRESS

Mikael Sundberg

Direkt: 0303-233 105

mikael@itgrafiska.se

 

ADMINISTRATION

Claes Lagergren

Direkt: 0303-233 107 

claes@itgrafiska.se

 

 

GRAFISK FORM, REKLAM
Kari Koljonen

Direkt. 0303-233 106

kari@itgrafiska.se

 

TRYCKERI

Tommy Adolfsson

Direkt: 0303-919 13

 

Olle Lars-Åke Karlsson

Direkt: 0303-233 109
info@itgrafiska.se

 

Lars-Inge Kvarnström
info@itgrafiska.se


Ann-Kristin Wölfinger
info@itgrafiska.se

 


Visa större karta